НОВИНИ

"Крадіжка печатки і пошкодження бюлетенів". У Молдові зафіксували перші порушення на виборах

Крім того, на кількох виборчих дільницях було зафіксовано відключення електроенергії.
Голова молдавського Інспекторату патрулювання Марін Максіан заявив, що представники правоохоронних органів Молдови зареєстрували кілька порушень на парламентських виборах. Про це повідомляє "Укрінформ".

 

"Інциденти, які зареєстровано з моменту відкриття виборчих дільниць, було задокументовано. Порушники будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством", - зауважив він.

 

Зокрема, серед зареєстрованих порушень - розміщення передвиборних панно в забороненому законодавством місці, умисне пошкодження виборчих бюлетенів, а також викрадення печатки на одній з виборчих дільниць.

 

Крім того, на кількох виборчих дільницях було зафіксовано відключення електроенергії, а на одній з дільниць на півночі Молдови стався збій у системі електронної реєстрації виборців.

 

Водночас у поліцію направлено скаргу одного з електоральних конкурентів на організацію "каруселі" для виборців із Придністровського регіону. 

 

Наголошується, що 24 лютого в Молдові проходять чергові парламентські вибори й консультативний референдум щодо скорочення кількості депутатів парламенту з 101 до 61. 

 

Нагадаємо, 24 лютого спікер парламенту Молдови Андріан Канду заявив, що Росія відкрито втручається у парламентські вибори країни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.