НОВИНИ

Молдавський спікер заявив про втручання Росії у вибори

Спікер парламенту заявив, що РФ використала багато інструментів впливу під час нинішньої виборчої кампанії.
Спікер парламенту Молдови Андріан Канду заявив, що Росія відкрито втручається у парламентські вибори країни. Про це повідомляє Укрінформ.

 

"Російська Федерація використала багато інструментів впливу під час нинішньої виборчої кампанії. "Найсвіжіший" з таких фактів - відкриття в Росії (за два дні до виборів) кримінальної справи на лідера Демпартії Влада Плахотнюка)", - зауважив він.

 

Зокрема, він уточнив і про так звану міграційну амністію, коли громадянам Молдови, які порушили міграційне законодавство РФ, дозволили виїхати з Росії, а потім повернутися назад (амністія діє з 1 січня по 25 лютого цього року). Крім того, за словами Канду, стало й використання РФ з виборчою метою звільнених з афганського полону молдавських пілотів.

 

Наголошується, що 24 лютого в Молдові проходять чергові парламентські вибори й консультативний референдум щодо скорочення кількості депутатів парламенту з 101 до 61. За даними Центрвиборчкому на 13.00, явка становить трохи більше 27% виборців.

 

Нагадаємо, 22 лютого у Демократичній партії Молдови назвали кримінальну спрву проти голови партії Володимира Плахотнюка спробою Росії вплинути на результат виборів у країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.