НОВИНИ

Венесуела оголосила про розрив дипломатичних відносин з Колумбією через гумдопомогу

Зазначається, що Колумбія посприяла опозиції в доставці гуманітарної допомоги до країни.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро у суботу, 23 лютого, заявив, що його уряд розірвав дипломатичні відносини з Колумбією і видворяє деяких дипломатів цієї країни. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

За словами Мадуро, причиною для даного рішення стало те, що Колумбія посприяла опозиції в доставці гуманітарної допомоги до країни.

 

"Терпіння вичерпано, я не можу це більше терпіти, ми не можемо миритися з тим, що колумбійська територія використовується для нападів на Венесуелу. З цієї причини я вирішив розірвати всі політичні і дипломатичні відносини з фашистським урядом Колумбії", - зауважив він.

 

Зокрема, посол Колумбії і консульський персонал повинні залишити Венесуелу протягом 24 годин.

 

Раніше влада Венесуели вирішила тимчасово закрити три мости на кордоні з Колумбією. 

 

Нагадаємо, 5 лютого Єврокомісія виділила гуманітарну допомогу Венесуелі у розмірі п'ять мільйонів євро для допомоги тим, хто найбільше постраждав від серйозної соціально-економічної кризи. 

 

Також Мадуро відхилив ультиматум європейських країн щодо призначення дострокових виборів президента, після того, як Гуайдо оголосив себе тимчасовим лідером країни.

 

31 січня Європарламент визнав Хуана Гуайдо законним тимчасовим президентом Венесуели відповідно до Конституції країни.

 

Як повідомляли, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.