НОВИНИ

У Британії анонсували внесення пропозиції другого референдуму щодо Brexit

Ліберальні демократи намагатимуться забезпечити міжпартійну підтримку поправки, яка закликає до голосування з можливістю залишитися в ЄС.

У Великій Британії лідер Ліберал-демократичної партії Вінс Кейбл заявив, що його партія наступного тижня внесе у парламент пропозицію другого референдуму щодо Brexit. Про це повідомляє британське видання The Independent.

 

"Заради добра нашої країни ми співпрацюватимемо на основі спільних цінностей, не в останню чергу щоб зупинити Brexit Терези Мей і Джеремі Корбіна" - зауважив очільник.

 

"Ось чому я можу оголосити, що ліберальні демократи знову  на цьому тижні намагатимуться забезпечити міжпартійну підтримку поправки, яка закликає до голосування народу з можливістю залишитися в ЄС" - додав Кейбл.

 

Своєю чергою, наразі невідомо, чи інші політичні групи підтримають поправку про новий референдум у середу, коли депутати матимуть ще одну можливість подати альтернативні пропозиції для наступних кроків у процесі Brexit.

 

Раніше ЄС дав зрозуміти, що дозволить Британії відкласти вихід з блоку, якщо вона про це попросить. Такий висновок можна зробити з і слів президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.