НОВИНИ

Троє британських міністрів закликали відкласти Brexit, якщо парламент не проголосує за угоду

Водночас в офісі Мей зауважили, що погляди міністрів не були таємницею.

Троє британських міністрів заявили, що Brexit слід відкласти, якщо парламент не проголосує за угоду з Європейським Союзом у найближчі дні. Про це повідомляє BBC.

 

Міністр праці і у справах пенсій Ембер Радд, лорд-канцлер і міністр юстиції Девід Гок, міністр у справах бізнесу, енергетики та промислової стратегії Грег Кларк зазначили, що час спливає і висловили сподівання на швидкий прорив у найближчі дні. Якщо ж прориву не буде, міністри висловили готовність кинути виклик прем’єр-міністру Терезі Мей і проголосувати за затримку Brexit.

 

Своєю чергою, в офісі Мей зауважили, що погляди міністрів  не були таємницею.

 

"Прем'єр-міністр наполегливо працює над тим, щоб ми отримали угоду з ЄС, яка дозволить нам виконати результат референдуму" - підкреслили в уряді.

 

"Саме на цьому має бути зосереджена енергія уряду." – додали у Мей.

 

Раніше ЄС дав зрозуміти, що дозволить Британії відкласти вихід з блоку, якщо вона про це попросить. Такий висновок можна зробити з і слів президента Єврокомісії Жан-Клод Юнкера.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.