НОВИНИ

Захист Януковича подав ще одну апеляцію на його вирок

Як зазначається, апеляцію складено на 190 сторінках.

Захист Віктора Януковича подав апеляційну скаргу на вирок колишньому президенту, якого засудили до 13 років в'язниці за державну зраду. Про це повідомляє прес-служба адвокатського об'єднання "Авер Лекс".

 

Як зазначається, апеляцію складено на 190 сторінках.

 

"З правової точки зору вирок Оболонського районного суду повністю незаконний і необґрунтований, оскільки заснований на сфальсифікований справі. Однобока позиція суду в оцінці доказів, численні серйозні порушення норм кримінального законодавства – все це викладено на більш ніж 190 сторінках нашої апеляційної скарги", – заявив адвокат Віталій Сердюк.

 

За його словами, апеляція, раніше подана адвокатом Центру вторинної правової допомоги Юрієм Рябоволом, є незаконною.

 

"У відношенні адвоката Юрія Рябовола вже подані заяву про скоєння ним злочину, передбаченого статтею 400-1 Кримінального кодексу України – представництво в суді без повноважень, а також скарги до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України про притягнення його до дисциплінарної відповідальності – позбавлення права займатися адвокатською діяльністю", – додав захисник Януковича.

 

Нагадаємо, 24 січня Оболонський районний суд Києва ввечері оголосив вирок екс-президенту Віктору Януковичу у справі про державну зраду. Так, екс-президента визнали винним у вчиненні злочинів, передбачених частиною 1 статті 111 (держзрада), частиною 5 статті 27, частиною 2 статті 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України та засудили до 13 років ув'язнення. 

 

18 лютого державний захисник екс-президента України Віктора Януковича Юрій Рябовол подав апеляцію на вирок Оболонського районного суду у справі про державну зраду свого клієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.