НОВИНИ

В Молдові завели нову кримінальну справу через втручання РФ у вибори

Він нагадав, що рік тому російські спецслужби намагалися обмежити пересування Плахотнюка за межами країни.

У Демократичній партії Молдови  проти голови партії Володимира Плахотнюка спробою Росії вплинути на результат виборів у країні. Про це заявив прес-секретар Демпартії Віталій Гамурарь. Про це повідомляє Newsmaker.

 

"Так звана справа, відкрита росіянами проти голови ДПМ за два дні до виборів, це втручання і спроби вплинути на результат виборів в нашій країні", - заявив Гамурарь.

 

Він нагадав, що рік тому російські спецслужби намагалися обмежити пересування Плахотнюка за межами країни. Інтерпол, за його словами визнав ці дії політичним переслідуванням з боку Росії і відхилив вимоги.

 

"На жаль, Росія не відмовляється від гібридної війни, яка ведеться не тільки проти ДПМ, але і проти Молдови та її громадян, а ця нова акція — дуже серйозне втручання в проведення виборів в країні", — вважає прес-секретар Демпартії.

 

Демпартія планує звернутися в міжнародні структури і до спостерігачів на виборах у зв'язку з цим "втручанням Російської Федерації у вибори в Молдові".

 

Нагадаємо, 15 січня 2018 року президент України Петро Порошенко повідомив, що Росія вже напрацювала величезний арсенал засобів втручання у вибори. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.