НОВИНИ

У РНБО розкрили подробиці випробувань ракетних комплексів С-125, «Куб», «Рокач» і «Тор»

Зокрема, під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про проведення успішних випробувань і бойових стрільб зенітних ракетних комплексів С-125, «Куб», «Рокач» і «Тор» на полігоні «Ягорлик» у Херсонській області поблизу тимчасово окупованого Росією Криму. Про це у п'ятницю, 22 лютого, повідомляється на сайті РНБО.

 

 

Як повідомляє прес-служба відомства, Турчинов відзначив продовження системної роботи з посилення ракетного потенціалу та протиповітряної оборони нашої країни, - одного із пріоритетних завдань, визначених Радою національної безпеки та оборони України.

 

За його словами, перед українською промисловістю було поставлено завдання у найкоротший строк за відносно невеликі кошти провести «повне відновлення та глибоку модернізацію наявних зенітних ракетних комплексів, підвищити їхні бойові характеристики до рівня сучасних вимог».

 

 

«Під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей», - сказав Турчинов і додав, що глибока модернізація комплексів дозволила значно розширити їхні бойові можливості та ефективність бойового застосування в складних умовах.

 

За словами секретаря РНБО, завдяки зусиллям виробників підвищено надійність та значно знижено енергоспоживання, створено комфортні умови для особового складу, підвищено ергономічні характеристики, а для обслуговування зазначеної техніки тепер необхідна менша кількість осіб.

 

«За результатами стрільб підтверджені заявлені виробниками тактико-технічні характеристики цих комплексів», - сказав Турчинов та зауважив, що рівень виконаних вітчизняними підприємствами робіт свідчить про суттєве посилення виробничо-технологічних спроможностей. 

 

Як повідомляли, начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив про завершення випробувань модернізованих зенітних ракетних комплексів "Куб" та "Тор". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.