НОВИНИ

НАК "Нафтогаз" засекретив аудит "Укрнафти", який купив через Prozorro

К державній газовій компанії підкреслили, що у "Нафтогаза" немає обов’язку надавати звіт щодо проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів "Укрнафти".

НАК "Нафтогаз України" відмовляється оприлюднювати результати аудиту ПАТ "Укрнафта", який був замовлений на Prozorro у липні минулого року. Про це повідомляється у відповіді "Нафтогазу" на запит організації StateWatch.

 

Згідно з оголошенням про закупівлю тендер виграла українська компанія "КПМГ АУДИТ" -  член міжнародної мережі KPMG International. За 1 мільйон гривень "Нафтогаз" замовив аудит бізнес-процесів та операційної діяльності  ПАТ "Укрнафта" за період з 2014 по червень 2018 року.

 

Роботи мали бути виконані до 31 грудня 2018 року. У НАК "Нафтогаз України" результати аудиту не оприлюднюють і вважають це втручанням у господарську діяльність компанії.

 

"Запитуваний Вами аудиторський звіт Товариства не є таким, що містить інформацію, яка становить суспільний інтерес. Зокрема, проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів Товариства та його результати не пов’язані з виконанням Компанією чи іншими особами спеціальних обов’язків для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, а також не відноситься до розпорядження Компанією бюджетними коштами", - зазначали у "Нафтогазі".

 

Також в державній газовій компанії підкреслили, що у "Нафтогаза" немає обов’язку надавати звіт щодо проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів "Укрнафти".

 

Як повідомлялося, з 1 серпня Київтеплоенерго отримає в управління генеруючі об'єкти (ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, завод "Енергія"). 22 травня влада Києва повідомили, що Нафтогаз відмовляється укладати договір на постачання газу з Київтеплоенерго через борги попереднього оператора Київенерго. Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" станом на 1 січня 2018 року становила 4,7 млрд грн.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.