НОВИНИ

У Молдові прикордонники не пустили російських журналістів, які хотіли взяти інтерв’ю у Додона

Влада в черговий раз заборонила в'їзд в Республіку Молдова двом знімальним групам російських телеканалів НТВ і "Роиссия

У вівторок, 19 лютого, молдовські прикордонники не пустили в країну знімальні групи двох російських телеканалів, які хотіли взяти інтерв’ю у президента Молдови Ігоря Додона. Ця інформацію підтвердила голова прес-служби Додона Кармена Лупей.

 

"Влада в черговий раз заборонила в'їзд в Республіку Молдова двом знімальним групам російських телеканалів НТВ і "Роиссия", які мали намір взяти інтерв'ю у Президента РМ Ігоря Додона", - йдеться у повідомленні прес-служби.

 

Лупей також зазначила, що у президента Молдови "рішуче засуджують ці дії і розцінюють їх як новий виклик з боку влади стосовно нашого партнера - Російської Федерації".

 

Раніше місія ОБСЄ в Молдові повідомила, що російські військові провели несанкціоновані навчання у Зоні безпеки у Придністров'ї, зокрема форсування річки 14 і 15 серпня. Так, місія ОБСЄ надіслала своїх працівників у Зону безпеки 14 і 15 серпня, однак команді завадили провести моніторинг навчань.

 

Нагадаємо, 22 червня Генеральна асамблея ООН схвалила резолюцію про виведення російських військ з території Молдови. 

 

Згодом президент Молдови Ігор Додон заявив, що голосування в Генасамблеї ООН щодо Придністров’я стало черговим "антиросійським демаршем" уряду. 

 

Раніше міністр оборони України Степан Полторак заявив, що російські війська, які перебувають на території Придністров’я, є загрозою і для України, і для Молдови. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.