НОВИНИ

Виконавча служба порушила провадження щодо відновлення Бочковського на посаді глави ДСНС

Бочковського суд поновив на посаді в квітні.

Державна виконавча служба України 5 лютого порушила провадження щодо примусового виконання рішення суду про відновлення Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про це повідомив адвокат Ігор Федоренко.

 

"Орган виконавчої служби понад півроку ігнорував необхідність відкриття провадження під надуманими приводами. Але після надходження з ДБР запиту про відповідальність посадових осіб виконавчої служби ДВС вимушена була відкрити провадження щодо примусового виконання рішення суду, яким Сергія Бочковського було відновлено на посаді голови ДСНС", – наголосив адвокат.

 

Нагадаємо, у Києві Окружний адміністративний суд поновив Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

 

Згодом речник МВС Артем Шевченко повідомив, що Бочковський перебуває у статусі обвинувачуваного за трьома статтями Кримінального кодексу, а саме: ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), 366 (службове підроблення).

 

Крім того, Кабінет Міністрів планує оскаржити рішення суду про відновлення Сергія Бочковського на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

 

Додамо, 25 березня на засіданні уряду у прямому ефірі за підозрою в корупції затримали керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Їх підозрюють в організації схеми по закупівлі палива за завищеною ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.