НОВИНИ

Табачник відмовився показати Кириленку переписані підручники з історії

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту відмовилося показати текст нового підручника з історії за 11 клас, який готується до друку. Про це заявив народний депутат від НУНС, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко, який направляв у міністерство відповідний запит, повідомляє прес-служби партії.

Відповідно до повідомлення, на депутатський запит Кириленка з вимогою надати для ознайомлення текст підручника міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник зазначає тільки імена авторів і повідомляє, що підручники перебувають у видавництві та готуються до друку.

За словами Кириленка, відмова надати для ознайомлення тексти підручників з історії  ще раз підтверджує, що міністр Табачник переписує українську історію.

«Ми неодноразово чули від українських науковців заяви про те, що МОН вимагає вилучити з підручників історії розділи про героїв Крут, Українських Січових Стрільців, визвольну боротьбу УПА в роки Другої світової війни тощо», -  зазначив політик.  

«Відмова надати для ознайомлення текст підручників з історії для 11 класів, які уже знаходяться у друкарнях, на жаль, лише підтверджує слова істориків», - заявив Кириленко.

Нагадаємо, у березні Кириленко звернувся з депутатським запитом до прем'єр-міністра Миколи Азарова із проханням посприяти наданню текстів нових підручників з історії для ознайомлення громадськості.

Міносвіти має намір забезпечити школи новими підручниками з історії України для 11 класу з вересня. Зокрема, Табачник зазначив, що підручник з історії буде «об’єктивний».

У квітні Табачник повідомив, що Міносвіти вирішило розробити єдиний електронний шкільний підручник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.