НОВИНИ

Луценко анонсував передачу армії конфіскованих грошей Януковича

За словами глави ГПУ, це означає, що армія отримає нові ракети, бронемашини, системи управлінням вогню тощо.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що найближчими днями на рахунки Держказначейства надійдуть 1,478 мільярда гривень, які належали організаціям, пов'язаним з колишнім президентом України Віктором Януковичем, їх спрямують на армію. Про це він заявив у п'ятницю, 15 лютого.

 

"Сьогодні завдяки зусиллям Департаменту міжнародного співробітництва ГПУ відкрито шлях до виконання вироку суду в частині спеціальної конфіскації грошових коштів злочинної організації часів Януковича в сумі 1 млрд 478 млн грн, які ближчими днями надійдуть на рахунки Держказначейства й спрямовані на підтримку Армії", – зазначив Луценко.

 

За його словами, це означає, що армія отримає нові ракети, протитанкові керовані реактивні снаряди, бронемашини, системи управлінням вогню. А прикордонники завершать комплексну систему облаштування Держкордону.

 

Нагадаємо, міжнародна антикорупційна організація "Transparency International" в Україні закликала в законному порядку опублікувати вирок про спецконфіскацію коштів екс-президента Віктора Януковича. Слід зазначити, що Transparency вказує на те, що видання Al Jazeera оприлюднило повний текст вироку Краматорського суду про конфіскацію близько 1,5 млрд доларів, які Генпрокуратура України приписує Януковичу. Тому в TI Україна закликали генпрокурора Юрія Луценка офіційно прокоментувати оприлюднений документ або спростувати його справжність, пояснити, з метою захисту якої саме інформації даний документ був засекреченим більше 8 місяців.

 

11 січня заступник генпрокурора Євген Єнін заявив, що відповідне рішення через те, що стосовно переважної більшості компаній тривають активні слідчі дії,

 

17 січня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що конфісковані кошти колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення було закуплено сотні ракетних комплексів вітчизняного виробництва для української армії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.