НОВИНИ

У ДМС розповіли, чому єпископа Гедеона не пустили в Україну

Зокрема, у червні 2018 року було скасовано рішення про реєстрацію Харона громадянином України.

Державна міграційна служба повідомила, що в Україну не пустили Юрія Харона, єпископа Московського патріархату Гедеона, у зв'язку з тим, що його паспорт громадянина України був недійсний. Про це повідомили в прес-службі ДМС.

 

"13 лютого 2019 року Державною прикордонною службою України було припинено спробу перетину кордону України іноземцем за недійсними документами, при цьому недійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон було вилучено, а іноземця повернуто до країни, з якої він намагався в’їхати до України за недійсними документами", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, Харон під час подання документів для набуття громадянства України надав неправдиві відомості стосовно наявних громадянств.

 

"У 2018 році Управлінням міграційної служби у Волинській області було отримано інформацію від СБУ, проведено перевірку та встановлено факт набуття громадянства України із порушенням законодавства громадянином РФ – діячем однієї з релігійних організацій, яку ЗМІ пов’язують зі спецслужбами країни-агресора", – зазначили в ДМС.

 

Крім того, у відомстві додали, що в червні 2018 року було скасовано як рішення про реєстрацію громадянином України Харона, так і рішення про видачу паспортів громадянина України.

 

"При цьому, відповідно до законодавства України, паспорти громадянина України (внутрішній та закордонний) зазначеної особи було визнано недійсними та внесено до відповідної бази даних ДМС", – наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 13 лютого в міжнародному аеропорту "Бориспіль"  українські прикордонники виявили Юрія Харона, єпископа Московського патріархату Гедеона, 14 лютого він вилетів зворотнім рейсом до Франкфурта.  У Харона також вилучили український закордонний паспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.