НОВИНИ

Конгрес США запропонував збільшити допомогу Україні на $75 млн

Крім того, передбачається законодавча можливість виділення коштів під надання Україні кредитних гарантій.

Конгрес Сполучених Штатів Америки запропонував збільшити на 75 мільйонів доларів кошторис допомоги, що надається Україні у бюджеті 2019 року. Про це повідомляє посольство Україна в США у Facebook.

 

Зазначається, що у Конгресі США представлено узгоджений Сенатом і Палатою представників проект "Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2019 фінансовий рік".

 

"Кошторис допомоги Україні по лінії зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств визначено у сумі $445,7 млн., що на $25 млн. перевищує відповідні асигнування 2018 року", - йдеться у повідомленні.

 
 
Крім того, передбачається законодавча можливість виділення коштів під надання Україні кредитних гарантій.

 

Таким чином, сукупний обсяг коштів для підтримки України у 2019 бюджетному році з урахуванням $250 млн, раніше виділених Пентагону на зазначені цілі, становитиме $695,7 млн., це на $75 млн. більше, ніж було передбачено асигнуваннями 2018 року.

 

Нагадаємо, 14 лютого міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що ведеться робота над отриманням другого траншу безпекової допомоги від США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.