НОВИНИ

Турчинов повідомив, що Генштаб працює над збільшенням активного ядра ЗСУ

У Києві пройшло засідання круглого столу "Проблемні питання реформування ОПК. Підвищення рівня прозорості закупівель за державним оборонними замовленням".

Генеральний штаб Збройних сил України ставить завдання щодо збільшення активного ядра армії. Про це у четвер, 14 лютого, повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов під час круглого столу "Проблемні питання реформування ОПК. Підвищення рівня прозорості закупівель за державним оборонними замовленням" у Києві.

 

«Ми держава, яка має реальний фронт і ми змушені війська тримати не на полігонах і навчальних базах, а на фронті. Більше того, Генштаб постійно ставить завдання щодо збільшення активного ядра нашої армії», - заявив він.

 

При цьому Турчинов наголосив, що «питання безпеки для нас більш важливе, ніж питання простої оптимізації ЗСУ». За його словами, ЗСУ мали б бути невеличкою професійною армією, яка має потужну техніку та зброю, але «йде війна і вона вносить свої корективи».

 

Нагадаємо, підприємства державного концерну "Укроборонпром" передали Збройним силам України та іншим силовим структурам 25,8 тисяч одиниць зброї та військової техніки за час військової агресії Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.