НОВИНИ

  ▪   Юрій Лапаєв

Кораблі НАТО майже щомісяця будуть заходити до українських портів - Полторак

Міністр також наголосив, що союзники і надалі будуть збільшувати підтримку для українських ВМС.

Північноатлантичний альянс планує збільшити присутність своїх сил в Чорному морі. Про це у четвер, 14 лютого, під час брифінгу у Брюсселі повідомив міністр оборони України Степан Полторак, передає кореспондент Тижня.

 

 

За словами міністра, майже щомісяця в українські порти будуть заходити кораблі або групи кораблів союзників, у тому числі - для проведення спільних навчань з українськими моряками.

 

«Ми плануємо використовувати їхній досвід для навчання та підвищення спроможностей наших ВМС», - прокоментував це міністр Полторак.

 

Крім того, він доповів, що союзники готові всебічно збільшувати підтримку та ресурси для зміцнення оборонних спроможностей українських сил. Це стосується і підготовки військ, і продажу сучасного озброєння, а також розвитку інфраструктури військового призначення. При цьому особлива увага буде приділятися розвитку українського флоту та повітряних сил.

 

Водночас Полторак підкреслив, що на дипломатичному рівні країни НАТО будуть продовжувати тиск та економічні санкції проти Російської Федерації для відновлення територіальної цілісності України.

 

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що наразі ведеться робота щодо отриманням другого траншу безпекової допомоги від США. Також міністр зазначив, що НАТО визнає захоплених Росією українських моряків військовополоненими.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.