НОВИНИ

США можуть відстрочити мита на товари з Китаю - Bloomberg

14 і 15 лютого в Пекіні пройде останній раунд переговорів щодо торгівлі між двома країнами.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розглядає варіант з відстрочкою введення мит на товари з Китаю на 60 днів. Про це повідомляє Bloomberg.

 

Так, на початку лютого Білий дім повідомив, що якщо сторони не досягнуть угоди, то Вашингтон підвищить мита з 1 березня.

 

Своєю чергою, 14 і 15 лютого в Пекіні пройде останній раунд переговорів. За словами джерела, готовність Трампа продовжити термін може залежати від результатів цієї зустрічі.

 

Водночас китайські чиновники спочатку запропонували продовжити термін на 90 днів, але це було відкинуто американською стороною.

 

Наголошується, що у ході переговорів США прагнуть до широкомасштабних змін у способі управління Китаєм зовнішньої торгівлі та власної економіки. 

 

Нагадаємо, 3 грудня 2018 року Трамп повідомив про прогрес у відносинах США і Китаю. 

 

Як повідомлялося, 14 листопада 2018 року віце-президент США Майк Пенс заявив, що якщо Китай не змінить свою зовнішню політику, то країну може чекати "холодна війна" зі Штатами. 

 

Раніше стало відомо, що Китай скасував переговори з питань безпеки зі США на високому рівні, які були заплановані на середину жовтня з головою Пентагону Джеймсом Меттісом і державним секретарем Майклом Помпео. 

 

17 вересня 2018 року Трамп  оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

Згодом уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі США у відповідь на нові американські мита.

 

 23 серпня 2018 року набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.