НОВИНИ

Фірсов заявив про підготовку масштабного підкупу виборців на виборах президента України

Політик стверджує, що в штабі Порошенка за організацію "сіток" відповідає народний депутат Сергій Березенко.

Народний депутат Єгор Фірсов у своїй колонці для «Української правди» заявив про надходження з регіонів даних про начебто підготовку штабом Петра Порошенка масштабної скупки голосів на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

 

Так, за його словами, в Одеській області людям вирішили роздати в якості "матеріальної допомоги" 90 млн грн. На його думку, це – хабар.

 

"Влада області виділила з бюджету на "матеріальну допомогу" 90 млн грн. і запланувала виплатити з цих грошей хабар… у розмірі 1000 грн тільки пенсіонерам, чия пенсія менше 2500 грн. Природно, робиться це для того, щоб потім дружно погнати їх на виборчі дільниці відпрацьовувати цей "подарунок", – написав нардеп і додав, що, мовляв, фінансову винагороду малозабезпеченим громадянам забезпечує глава Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

 

В інших регіонах, за словами Фірсова, штаб Порошенка діє за хитромудріною схемою. Він стверджує, що по домівках громадян ходять так звані "соціологи" зі штабу президента, які збирають персональні дані людей, проводять опитування, щодо їхніх політичних уподобань і пропонують їм підписати так зване "особисте зобов'язання" - свого роду розписку, в якій громадянин зобов'язується діяти в інтересах Порошенка. В "особистому зобов'язанні" є кілька пунктів, серед яких є в тому числі і зобов'язання про нерозголошення отриманої інформації. Як доказ цього політик опублікував документ, який має такий вигляд:

 

 

За даними політика, після підписання такого зобов'язання, людям видаються своєрідні аналоги ID-карти. Власники цих карток відразу отримують по 500 грн і далі можуть збільшити дану винагороду. Для цього їм необхідно залучити в сітку нових "прихильників". За нових людей, які підписують особисті зобов'язання, агітатори також отримують бонуси. Виплати тим, хто підписував папери штабу Порошенка і погодився продати свій голос на виборах, вже проводилися в різних містах.

 

До прикладу, нардеп оприлюднив відео, зроблене 10 лютого в місті Прилуки. За словами місцевих жителів, людей, які погодилися продати свої голоси, вже збирали на одну зустріч, на якій їм роздали по 500 грн, і ще 500 обіцяли дати ближче до виборів. 

 

 

Фірсов стверджує, що в штабі відповідає за організацію "сіток", а простіше кажучи - масштабного підкупу - народний депутат Сергій Березенко, який є колишнім членом команди колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

 

Нагадаємо, 12 лютого президент Петро Порошенко заявив, що оприлюднить факти втручання Росії в вибори 2019 рок на Мюнхенській конференції з безпеки. 

 

Як повідомлялося, Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року, 29 січня. 3 лютого він подав документи до ЦВК. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.