НОВИНИ

Суд не оголосив рішення у справі відсторонення Супрун

У середу, 13 лютого, керівництво МОЗ вирішило провести брифінг під будівлею суду.

Окружний адміністративний суд Києва у вівторок, 12 лютого, не оголосив рішення за клопотанням про скасування заходів забезпечення позову в адміністративній справі проти виконувача обов'язків міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності в неї повноважень міністра. Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

 

"Станом на кінець робочого дня суду (17:00) Окружний адміністративний суд не виніс рішення щодо клопотання про скасування ухвали, якою було заборонено доктору Уляні Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров‘я України. Робота МОЗ України залишається заблокованою", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, у відомстві додали, що в середу, 13 лютого, о 10:00 керівництво МОЗ проведе брифінг під будівлею суду.

 

Як повідомлялося, 5 лютого Міністерство юстиції України подало клопотання про скасування заходів забезпечення позову в справі щодо виконання обов'язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

 

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

 

У суді повідомили, що заборонили Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ через нібито наявністю ознак протиправності в тимчасовому виконанні повноважень глави МОЗ у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року). У суді підкреслили, що поза межами зазначеного терміну Супрун може виконувати виключно ті повноваження глави відомства, які були їй надані міністром охорони здоров’я.

 

Водночас президент України Петро Порошенко 5 грудня наголосив, що в.о. міністра охорони здоров'я відсторонена Уляна Супрун є громадянкою України і нагадує, що громадянство їй було надано згідно з його указом.

 

Міністр юстиції України Павло Петренко запевнив, що рішення адмінсуду щодо усунення від посади Супрун буде терміново оскаржене.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.