НОВИНИ

Стало відомо, коли парламент Британії проведе нове голосування щодо Brexit

Мей заявила, що буде проводити переговори з лідерами ЄС "протягом всього цього тижня".

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон продовжує переговори з Європейським Союзом щодо внесення змін до угоди про Brexit і після їх завершення буде проведено ще одне голосування в Палаті громад. Про це йдеться в офіційній заяві Мей.

 

"Отримавши домовленість з Європейським Союзом для подальших переговорів, нам тепер потрібен певний час, щоб завершити цей процес", - зауважила глава британського уряду.

 

За словами Мей, якщо до 26 лютого не буде досягнуто домовленості щодо угоди, то в цей день уряд внесе до парламенту ще одну пропозицію, таким чином даючи можливість парламенту проголосувати за нього 27 лютого, а також за будь-які поправки до нього того ж дня.

 

Зокрема, вона вважає розумним просити про внесення змін, що мають обов'язкову юридичну силу, в "запасний механізм" щодо ірландської кордону.

 

"Підтримка може бути замінена альтернативними механізмами, щоб уникнути жорсткого кордону між Північною Ірландією та Ірландією", - зауважила вона.

 

Крім того, Мей додала, що буде проводити переговори з лідерами ЄС "протягом всього цього тижня".

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.