НОВИНИ

Порошенко повідомив, коли підпише закон про внесення зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО

Водночас президент оголосив, що взяв на себе публічне зобов’язання в 2023 році подати заявку на приєднання до Євросоюзу і отримати План дій щодо членства в НАТО.

Президент Петро Порошенко повідомив, що наступного тижня підпише закон про внесення змін до Конституції щодо визначення стратегічного курсу України на членство в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору. Про це він заявив під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital.

 

"Верховна Рада вже підтримала цю ініціативу Президента і наступного тижня я зміни до Конституції підпишу", – наголосив Порошенко.

 

За його словами, це буде надзвичайно важливий етап і крок в історії України.

 

Водночас президент оголосив, що взяв на себе публічне зобов’язання в 2023 році подати заявку на приєднання до Євросоюзу і отримати План дій щодо членства в НАТО.

 

Крім того, він закликав інвесторів підтримати Україну в її євроатлантичних прагненнях.

 

"По-перше, кожен з інвесторів має прямий меркантильний інтерес: наше приєднання до цих двох міжнародних союзів однозначно покращить інвестиційний клімат в Україні. А, по-друге, ви всі люди, які стоять на європейських цивілізаційних цінностях. Ніхто з вас не хоче, щоб сюди знову прийшла Росія, або Україна повернулася під російське колоніальне ярмо", – резюмував Порошенко.  

 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.