НОВИНИ

Гуайдо оголосив про прибуття до Венесуели першої партії гуманітарної допомоги

Раніше військові Мадуро перекрили міст на кордоні з Колумбією, щоб заблокувати поставки гуманітарної допомоги від ЄС.

У Венесуела лідер опозиції Хуан Гуайдо, який нещодавно оголосив себе тимчасовим президентом країни, заявив, що перша партія гуманітарної допомоги прибула на територію країни і передана медикам. Про це йдеться у повідомленні у Twitter. 

 

"Відповідно до наших компетенцій сьогодні ми доставили першу партію гуманітарної допомоги для Асоціації центрів охорони здоров'я. Вантаж містить 1,7 млн порцій дитячого харчування і 4,5 (млн порцій) спеціальних добавок для вагітних жінок", - наголосив Гуайдо.

 

 

 

 

Раніше у Венесуелі військовослужбовці перекрили міст на кордоні з Колумбією, щоб заблокувати поставки гуманітарної допомоги від ЄС.

 

Нагадаємо, 5 лютого Єврокомісія виділила гуманітарну допомогу Венесуелі у розмірі п'ять мільйонів євро для допомоги тим, хто найбільше постраждав від серйозної соціально-економічної кризи. 

 

Раніше президент Венесуели Ніколас Мадуро відхилив ультиматум європейських країн щодо призначення дострокових виборів президента, після того, як Гуайдо оголосив себе тимчасовим лідером країни.

 

31 січня Європарламент визнав Хуана Гуайдо законним тимчасовим президентом Венесуели відповідно до Конституції країни.

 

Як повідомляли, 23 січня Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язків президента країни.  Зокрема, це відбулося у столиці країни Каракасі під час акції протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.