НОВИНИ

На Донбасі пройшли навчання підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган"

Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом на вогневі позиції та наведенням на ціль.

За наказом Командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва на одному з полігонів у районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі пройшло практичне тренування підрозділів реактивної артилерії з реактивною системою залпового вогню (РСЗВ) "Ураган" на озброєнні. Про це у вівторок, 12 лютого, повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль.

 

 

 

"Поставлене завдання реактивники виконали на оцінку "добре", показавши гарний вишкіл та високу професійну майстерність. Своїми діями вони вкотре довели здатність швидко висунутися з району відведення, здійснювати марш, розгортання у районі вогневих позицій та точно наводитись на ворожі цілі для їх подальшого ураження", - зазначили у штабі.

 

Як повідомляли, у районі відведення сил на Донбасі українські артилеристи провели тактичні навчання екіпажів самохідних артилерійських установок "Піон".