НОВИНИ

Трамп оголосив про візит на кордон з Мексикою

Президент США запланував поїздку у місто Ель Пасо.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп анонсував візит у прикордонне місто Ель Пасо в штаті Техас. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

Так, глава Білого дому запланував виступити з промовою про прикордонну безпеку.

 

"Скоро поїду в Ель Пасо. Велика промова про прикордонну безпеку і багато іншого сьогодні ввечері. Величезний натовп! До зустрічі!" - наголосив американський лідер.

 

 

 

 

Нагадаємо, 26 січня Трамп підписав законопроект при тимчасове припинення шатдауну на 3 тижні - до 15 лютого.

 

Як повідомлялося, 5 січня лідери демократів, які мають більшість у Палаті представників, та урядовці адміністрації США не змогли домовитися про відновлення роботи уряду США у повному обсязі.

 

3 січня Палата представників Конгресу США схвалила законопроекти щодо фінансування низки американських державних органів федерального рівня, чия робота була частково призупинена.

 

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року Конгрес США не зміг досягнути згоди щодо окремих пунктів держбюджету та відвернути  "шатдаун". З 22 грудня велика кількість держустанов закрита, а їхні працівники відправлені у відпустку за власний рахунок.

 

23 листопада 2018 року Білий дім дав дозвіл американським військам використовувати летальну зброю для захисту патрулів на кордоні з Мексикою.