НОВИНИ

НАБУ підготувало подання про зняття недоторканності з двох нардепів – ЗМІ

За даними ЗМІ, обох депутатів підозрюють у корупційних правопорушеннях.

Національне антикорупційне бюро підготувало подання про зняття недоторканності з народних депутатів Костянтина Жеваго та Сергія Скуратовського через підозри в корупції. Про це в понеділок, 11 лютого, повідомляють "Українські Новини" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

 

Як зазначається, позафракційного Жеваго підозрюють у злочині, що стосується електронного декларування, а саме: декларування недостовірної інформації (ст 366-1 Кримінального кодексу).

 

Крім того, згідно з повідомленням, депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, голову комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Скуратовського також підозрюють у корупційному правопорушенні, пов'язаним з декларуванням недостовірної інформації.

 

Як повідомлялося,  7 листопада генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, на затримання та обрання запобіжного заходу щодо народного депутата Станіслава Березкіна.