НОВИНИ

Медвєдєв нагородив Литвина орденом

Президент Росії Дмитро Медвєдєв нагородив голову Верховної Ради Володимира Литвина орденом Дружби. Про це повідомляє прес-служба Ради.

Литвина нагороджено «за значний вклад у розвиток та укріплення відносин дружби та співробітництва між Російською Федерацією та Україною».

Від імені Президента Росії нагороду вручив Голова Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Сергій Миронов у понеділок на 36-му пленарному засіданні Міжпарламентської асамблеї держав-учасниць СНД у Санкт-Петербурзі.

Литвин, висловлюючи вдячність за високу нагороду, зазначив, що це є «свідоцтвом і підтвердженням значення парламентів, які відіграють все більш вагому роль у розвитку та укріпленні співробітництва на пострадянському просторі».

Довідка Тижня. Орденом Дружби нагороджуються громадяни за великий внесок у зміцнення дружби і співпраці націй і народностей, високі досягнення в розвитку економічного і наукового потенціалу Росії, за особливо плідну діяльність зі зближення і взаємозбагачення культур націй і народностей, зміцнення миру та дружніх відносин між державами.

Орден Дружби носиться на лівій стороні грудей і за наявності інших орденів Російської Федерації розташовується після ордену Пошани.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.