НОВИНИ

"Укроборонпром" показав випробування модернізованого танку Т-64

При модернізації танк отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації і новому динамічному захисту.

Держпідприємство "Харківський бронетанковий завод", що входить до складу концерну "Укроборонпром", постійно посилює українську армію модернізованим танком Т-64 зразка 2017 року. Про це у понеділок, 11 лютого, повідомляє прес-центр "Укроборонпрому".

 

Зазначається, щов результаті комплексу випробувань Т-64 добре показав себе на Донбасі, а при модернізації отримав "розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації і новому динамічному захисту". 

 

 

 

Додамо, що Т-64 зразка 2017 року, з минулого року серійно поставляється до Збройних сил України. ДП "Харківський бронетанковий завод" виготовив більше сотні Т-64 зразка 2017 року. У той же час, підприємство продовжує роботи з модернізації Т-64.

 

Повідомляється, що в бойову машину інтегрується сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Вони встановлюються на штатні кріплення і підключаються до електричної мережі без її змін.

 

Завдяки високоякісним компонентам модернізовані танки володіють високою стійкістю до світлових перешкод і забезпечують роботу при складних умовах. У той же час, в прицільний комплекс навідника інтегрований тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання і знищення противника вогнем 125-мм гармати в будь-який час доби і при будь-яких погодних умовах.

 

Крім того, Т-64 зразка 2017 отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини і ефективно протидіє всім сучасним протитанкових засобів ураження. Т-64 зразка 2017 оснащуються системами супутникової навігації від Держпідприємства "Оризон-Навігація".

 

Як повідомляли, державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу концерну "Укроборонпром", готове до виробництва нової броньованої ремонтно-евакуаційної машини БРЕМ "Лев" та пожежного танку ГПМ-72.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.