НОВИНИ

Франція пішла на поступки Німеччині щодо "Північного потоку-2" - Sueddeutsche Zeitung

Зазначається, що було домовлено про те, що всі рішення щодо "Північного потоку-2" прийматиме ФРН.

Франція і Німеччина досягли компромісу щодо газової директиви Європейського Союзу, тим самим владнавши суперечку щодо російського проекту  "Північний потік-2". Про це повідомляє видання Sueddeutsche Zeitung.

 

Зокрема, однією з пропозицій стало те, що відповідальність за газопроводи з третіми країнами, наприклад з Росією, лежить на країні, де газопровід вперше зустрічається з європейською мережею. Тобто було домовлено про те, що всі рішення щодо "Північного потоку-2" прийматиме ФРН.

 

Наголошується, що у п’ятницю країни ЄС мають проголосувати щодо змін до газової директиви ЄС.

 

Раніше глава МЗС Німеччини Гайко Маас заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини вже не зупинять навіть санкції США.

 

Натомість у Франції заявили про підтримку зміни законодавства ЄС, яка ускладнить будівництво російського газопроводу "Північний потік-2". 

 

Нагадаємо, 13 січня Гренелл розіслав низці німецьким компаніям, які беруть участь у проекті газопроводу "Північний потік -2", по електронній пошті листи, в яких пригрозив їм санкціями. Згодом його представник пояснив, що лист посла слід сприймати не як загрозу, а як "ясне послання американської політики"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги