НОВИНИ

Мельниченко збирається позиватися до Жванії та Кончаловського

Екс-майор Держохорони Миколи Мельниченко збирається подати в суд на російського режисера фільму «Битва за Україну» Андрона Кончаловського за те, що у стрічці подана версія, що оприлюднення плівок - спецоперація американських спецслужб.

«У цій стрічці подано версія, що оприлюднення плівок – спецоперація американських спецслужб. І прямо говориться, що нібито я звертався до різного роду грошовим мішкам і направо-наліво торгував записами... Оскільки я позбавлений можливості відповісти авторам фільму, то має намір подати на них до суду, як і на деяких його персонажів, які деформують справжню картину подій і намагаються обілити Кучму, наприклад, Давида Жванію... Цим людям є чого боятися, і вони тужаться все перевернути з ніг на голову... Що ж, зустрінемося в суді, нехай нададуть свої аргументи, а я свої, і подивимося, що вийде...» – зазначив Мельниченко.

В який суд піде позов російському режисерові та які суми компенсацій за моральну та матеріальну шкоду буде заявляти, екс-майор мовчить.

Як повідомляллося, адвокати Леоніда Кучми попросили Генпрокуратуру залучити до матеріалів кримінальної справи проти екс-президента фільм «Битва за Україну» відомого російського режисера Андрона Кончаловського.

Нагадаємо, 21 березня Генпрокуратура порушила справу проти Кучми за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе і незаконних діях щодо журналіста Олексія Подольського.

Генпрокуратура визнала записи Мельниченка речовими доказами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив про автентичність голосів Кучми і екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка на записах Мельниченка.

У той же час адвокати Кучми висловили намір наполягати на тому, що "плівки Мельниченка" не автентичні, і їх не можна приймати як речовий доказ.

Відзначимо також, що представник вдови журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави в суді Валентина Теличенко заявила, що Генпрокуратура вже завершила розслідування справи Кучми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.