НОВИНИ

Оприлюднено передвиборчу програму Порошенка

Згідно з документом, Україна у 2023 році подасть заяву на вступ до Європейського Союзу й отримає і почне виконувати План дій щодо членства в НАТО.

Центральна виборча комісія України опублікувала програму кандидата в президенти, нинішнього глави держави Петра Порошенка під назвою "Велика держава вільних і щасливих людей".

 

Згідно з документом, Україна у 2023 році подасть заяву на вступ до Європейського Союзу й отримає і почне виконувати План дій щодо членства в НАТО.

 

Також у програмі йдеться про те, що упродовж наступних п’яти років Україна має стати лідером аграрного сектору в Європі, одним із п’яти нових глобальних лідерів ІТ-сектору, регіональним лідером індустріального розвитку, транспортним хабом Східної Європи, однією з десяти найбільш відвідуваних країн Європи під гаслом «Модна країна, яку відкриває світ».

 

Зазначається, що формула успіху України передбачає реалізацію плану дій, заснованого на використанні стратегічних переваг України і базованого на досягненнях попередніх п’яти років.

 

За програмою, Україна  продовжить лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасу.

 

Крім того, у документі міститься обіцянка збільшити обсяги допомоги при народженні і догляді за дитиною, гармонізувати структуру і зміст освіти та науки з європейськими стандартами., спрямувати інвестиції на підвищення оплати праці вчителів і викладачів, а також на можливості їхнього постійного професійного вдосконалення.

 

Також у планах Порошенка розпочати по всій Україні масштабну програму ремонту медичних закладів. Завершити медичну реформу.

 

До того ж, планується продовжити політику підтримки української мови як єдиної державної. Розширити підтримку культурних проектів – кіно, музики, книги та інших напрямів. Підтримати розвиток місцевих закладів культури, які стануть сучасними центрами розвитку громад.

 

Нагадаємо, 29 січня Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року. 3 лютого Порошенко подав документи до ЦВК. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.