НОВИНИ

Франція заявила, що підтримує правила ЄС щодо "Північного потоку-2"

Париж потенційно погрожує завершенням проекту і завдає удару по Німеччині, яка намагається отримати підтримку проекту.

Франція планує підтримати пропозицію Європейського Союзу щодо регулювання російського газопроводу "Північний потік-2". Про це заявило  Міністерство закордонних справ Франції, передає агентство Reuters.

 

Зазначається, що таким рішенням Париж потенційно погрожує його завершенням і завдає удару по Німеччині, яка намагається отримати підтримку проекту.

 

"Франція має намір підтримати ухвалення такої директиви. Триває робота з нашими партнерами, зокрема з Німеччиною, щодо можливих змін у тексті", - наголосила на брифінгу прес-секретар МЗС Франції Агнес фон дер Муль.

 

Раніше дипломатичні джерела розповіли, що Німеччина чинила тиск на інші європейські столиці, щоб заблокувати нову директиву.

 

Раніше глава МЗС Німеччини Гайко Маас заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини вже не зупинять навіть санкції США.

 

Натомість у Франції заявили про підтримку зміни законодавства ЄС, яка ускладнить будівництво російського газопроводу "Північний потік-2". 

 

Нагадаємо, 13 січня Гренелл розіслав низці німецьким компаніям, які беруть участь у проекті газопроводу "Північний потік -2", по електронній пошті листи, в яких пригрозив їм санкціями. Згодом його представник пояснив, що лист посла слід сприймати не як загрозу, а як "ясне послання американської політики".

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.