НОВИНИ

Волкер зробив ще одну заяву щодо спостерігачів РФ на виборах в Україні

Крім того, спецпредставник США привітав готовність України сприяти діяльності місії БДІПЛ ОБСЄ.

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, який раніше заявляв, що російські спостерігачі повинні бути допущені на президентські вибори в Україні, змінив свою позицію щодо відповідного питання. Про це він повідомив 7 лютого.

 

Так, Волкер заявив, що занепокоєність Києва є цілком реальною через те, що  Росія є країною-агресором.

 

"Ми вітаємо готовність України сприяти діяльності місії БДІПЛ ОБСЄ. Ми переконані у відданості України прозорості і проведенню вільних та чесних виборів", – додав він.

 

Нагадаємо, спеціальний представник Сполучених Штатів Америки з питань України Курт Волкер заявив, що представники Росії можуть бути спостерігачами на виборах президента України, однак під керівництвом бюро Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Своєю чергою, Міністерство закордонних справ відреагувало на заяву Волкера про допуск російських спостерігачів на вибори, повідомивши, що взаємна відсутність громадян конфліктуючих країн ніколи не заважала Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ здійснювати процес спостереження за виборами. 

 

Крім того, 7 лютого Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект, який передбачає заборону громадянам РФ бути спостерігачами на виборах в Україні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.