НОВИНИ

МЗС Литви відреагувало на "євроатлантичні зміни" в Конституції України

Лінас Лінкявічюс назвав таке рішення "чудовими новинами".

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс привітав закріплення Верховною радою змін у Конституції про стратегічний курс України на Європейський Союз і НАТО. Про це йдеться у повідомленні уTwitter.

 

"Чудові новини. Верховна Рада проголосувала за зміни до Конституції, що закріпили інтеграцію України у ЄС і НАТО. Це рішення, що втілює майбутній напрямок, за який стояли люди на Майдані. Ми твердо допомагаємо Україні незворотно залишатися на євроатлантичному шляху", - наголосив він.

 

 

 

 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. 

 

20 вересня Верховна Рада підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО.

 

22 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про зміни до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. 

 

26 грудня президент Петро Порошенко повідомив, що наполягатиме на ухваленні Верховною Радою змін до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО в лютому 2019 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.