НОВИНИ

Франція вирішила відкликати для консультацій посла в Італії

Зазначається, що протягом кількох місяців Франція стала об’єктом повторюваних звинувачень з боку ітлаійських посадовців.

Міністерство закордонних справ Франції заявило про відкликання для консультацій свого посла в Італії через "безпрецедентну ситуацію", яка склалася у відносинах двох країн. Про це йдеться у заяві  французького дипвідомства.

 

Зазначається, що протягом кількох місяців Франція стала об’єктом повторюваних звинувачень, безпідставних атак і обурливих звинувачень з боку італійських посадовців.

 

"Це безпрецедентна ситуація, якої не було з часів завершення війни. Мати розбіжності – одна річ, а використовувати відносини у виборчому процесі – зовсім інша", - йдеться у заяві.

 

"Виборча кампанія до Європарламенту не може виправдати брак поваги до народу чи його демократії. Всі ці дії створюють серйозну ситуацію, яка ставить під питання наміри італійського уряду прямо взаємодіяти з Францією. У світлі цієї безпрецедентної ситуації французький уряд вирішив відкликати свого посла в Італії для консультацій", - підкреслюється у заяві.

 

Нагадаємо, глава МВС Італії Маттео Сальвіні назвав Макрона "жахливим президентом". Він зазначив, що справа не у французькому народі, а у "Макроні, який багато говорить і мало досягає, який дає уроки шляхетності, а потім відкидає тисячі мігрантів на італійському кордоні".