НОВИНИ

Британська газета назвала третього росіянина, підозрюваного в отруєнні Скріпаля

Мова йде про так званого "Сєргєя Фєдотова".

У замаху на колишнього шпигуна ГРУ РФ Сєргєя Скріпаля в британському місті  Солсбері брав участь третій росіянин, який може досі перебувати в Британії. Про це повідомляє видання The Telegraph з посиланням на джерела в спецслужбах.

 

За інформацією видання, на рейс з Лондона до Москви, яким летіли російські агенти Руслан Боширов і Алєксандр Петров, був зареєстрований ще один громадянин Росії з паспортом на ім'я Сєргєя Фєдотова. Так, номер його паспорта лише трохи відрізняється від їх номерів.

 

Однак з невідомих причин він скасував свою реєстрацію на рейс. Водночас даних про те, що він покинув територію Британії також немає.

 

Своєю чергою, Фєдотова немає на записах камер відеоспостереження у Солсбері, тому, ймовірно, що він не їздив туди. 

 

Нагадаємо, 5 вересня 2018 року у Британії прокурори повідомили, що вважають причетними до отруєння Скріпаля та його дочки Юлії двох громадян Росії, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова. Так, слідство вважає, що підозрювані могли в'їхати на територію Британії не під справжніми іменами. Британська поліція показала маршрут підозрюваних росіян з камер спостереження, а Лондон видав європейський ордер на їх арешт.

 

Згодом прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що росіяни  Алєксандр Пєтров та Руслан Боширов, яких британські прокурори вважають причетними до отруєння Скріпалів , є офіцерами ГРУ РФ. За її словами,  близько 250 детективів дослідили 11 000 годин відеоматеріалів з камер спостереження, щоб виявити нападників.

 

26 вересня 2018 року стало відомо, що справжнє ім'я "Руслана Боширова", одного з підозрюваних в отруєнні колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки у Великій Британії, насправді Анатолій Чєпіга, він полковник ГРУ. 8 жовтня стало відомо, що справжнє ім'я "Алєксандра Пєтрова", одного з підозрюваних в отруєнні колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки у Великій Британії, насправді Алєксандр Мішкін, він військовий лікар і полковник ГРУ.

 

У Великій Британії, у графстві Вілтшир, 5 березня 2018 року 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії. 9 квітня виписали з лікарні його дочку Юлію Скріпаль, уже 18 травня виписали з лікарні й самого Скріпаля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.