НОВИНИ

У МЗС відреагували на заяву Волкера щодо спостерігачів РФ на виборах в Україні

Водночас у відомстві нагадали, що офіційні спостерігачі від України не їздили на вибори президента Росії у 2018 році.

Міністерство закордонних справ відреагувало на заяву спеціального представника США з питань України Курта Волкера про допуск російських спостерігачів на вибори в Україні, повідомивши, що взаємна відсутність громадян конфліктуючих країн ніколи не заважала Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ здійснювати процес спостереження за виборами. Про це в четвер, 7 лютого, заявила речниця відомства Катерина Зеленко.

 

"Україна забезпечить демократичність і дотримання всіх виборчих стандартів у процесі здійснення волевиявлення громадян. Взаємна відсутність громадян конфліктуючих країн на просторі ОБСЄ ніколи не заважала БДІПЛ успішно здійснювати процес спостереження за виборами", – наголосила вона.

 

Водночас у МЗС додали, що офіційні спостерігачі від України не їздили на вибори президента РФ у 2018 році.

 

"Впевнені, що відсутність російських спостерігачів і цього разу не завадить БДІПЛ провести якісне спостереження за виборами", – додала речник відомства.

 

Нагадаємо, спеціальний представник Сполучених Штатів Америки з питань України Курт Волкер заявив, що представники Росії можуть бути спостерігачами на виборах президента України, однак під керівництвом бюро Організації з безпеки та співробітництва в Європі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.