НОВИНИ

Франція вирішила виступити проти "Північного потоку-2" - Süddeutsche Zeitung

Париж планує підтримати перегляд так званої газової директиви під час голосування в ЄС.

Франція підтримує зміну законодавства Європейського Союзу, яка ускладнить будівництво російського газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє видання Süddeutsche Zeitung з посиланням на джерела з французького уряду.

 

Зазначається, що Париж планує підтримати перегляд так званої газової директиви під час голосування в ЄС, запланованого на п'ятницю, 8 лютого.

 

"Ми не хочемо збільшувати нашу залежність від Росії і тим самим шкодити інтересам країн ЄС, таких як Польща і Словаччина", - зауважили у Парижі.

 

Зокрема, Єврокомісія прагне отримати узгоджений набір енергетичних правил ЄС, що застосовуватимуться до морських трубопроводів, як це відбувається у випадку з наземними трубопроводами.

 

Так, Брюссель перевірятиме, чи трубопровід відповідає законодавству ЄС, чи немає ризику негативного впливу на внутрішній газовий ринок та чи це не позначиться негативно на безпеці постачання або конкуренції. Наприклад, експлуатація і постачання природного газу до трубопроводів повинні бути суворо розділені.

 

"Дотепер німці вважали Нідерланди, Бельгію, Австрію, Грецію та Кіпр своїми союзниками. Але цього недостатньо. Без Парижа федеральному уряду буде важко проголосувати так, щоб забезпечити його волю", - наголошується у публікації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.