НОВИНИ

Рада підтримала створення Єдиного держреєстру ветеранів

Реєстр створюється для забезпечення обліку ветеранів, реалізації особами пільг та інших соціальних гарантій.

Верховна Рада в четвер, 7 лютого, підтримала за основу та в цілому законопроект про створення Єдиного реєстру ветеранів війни. Про це повідомив кореспондент Тижня з зали парламенту. 

 

Відповідне рішення підтримали 237 народних депутатів.

 

"Єдиний державний реєстр ветеранів війни – єдина державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, захисту і знеособлення інформації про ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб та інших осіб, на яких поширюється чинність цього закону", – наголошується в документі.

 

Так, метою законопроект №9508 є забезпечення реалізації та вдосконалення державної політики в сфері соціального захисту ветеранів через створення реєстру.

 

Як зазначається, реєстр створюється для забезпечення: обліку ветеранів; реалізації особами пільг та інших соціальних гарантій; адміністрування їх потреб;  координації діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту ветеранів.

 

Нагадаємо, 22  листопада Верховна Рада призначила Ірину Фріз, народного депутата від БПП та главу постійної делегації парламенту в Парламентській асамблеї НАТО, на посаду міністра в справах ветеранів.  

 

27 грудня Кабінет міністрів України затвердив положення про Міністерство у справах ветеранів України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.