НОВИНИ

Рада ухвалила зміни до Конституції щодо курсу на вступ до ЄС і НАТО

Порошенко перебував у парламентській залі під час голосування за відповідний документ.

Верховна Рада в четвер, 7 лютого, ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. Про це повідомив кореспондент Тижня з зали парламенту. 

 

 

Відповідне рішення підтримали 334 народних депутати.

 

Зокрема, у законопроекті 9037 наголошується, що президент України є гарантом реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та в НАТО.

 

Зазначимо, що в президент Петро Порошенко перебував у парламентській залі під час голосування за відповідний документ. 

 

Як повідомлялося 17 січня, Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував парламенту підтримати за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Конституції України щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО.

 

Нагадаємо, 20 вересня Верховна Рада підтримала законопроект про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО. 20 вересня нардепи відправили на розгляд Конституційний суд України президентський законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо незворотності курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

 

27 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне звернення Верховної ради України щодо законопроекту №9037, який передбачає зміни до Конституції щодо закріплення курсу держави на вступ у Євросоюз та НАТО.

 

22 листопада Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект про зміни до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО. 

 

26 грудня президент Петро Порошенко повідомив, що наполягатиме на ухваленні Верховною Радою змін до Конституції щодо інтеграції України в Європейський союз та НАТО в лютому 2019 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.