НОВИНИ

Мін'юст подав клопотання щодо справи про відсторонення Супрун

Розгляд відповідного клопотання відбудеться 11 лютого.

Міністерство юстиції України 5 лютого подало клопотання про скасування заходів забезпечення позову в справі щодо виконання обов'язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун. Про це в середу, 6 лютого, повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко.

 

"Ще вчора Міністерство юстиції України від імені уряду оперативно подало клопотання про скасування заходів забезпечення позову в справі щодо виконання обов'язків міністра охорони здоров’я. За попередньою інформацією, розгляд відповідного клопотання відбудеться 11 лютого 2019 року в Окружному адміністративному суді міста Києва. Сподіваємось на справедливе та неупереджене рішення суду", – наголосив він.

 

Читайте також: Недореформовані суди та реванш фарммафії. Реакція на заборону Супрун виконувати обов'язки голови МОЗ

 

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

 

У суді повідомили, що заборонили Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ через нібито наявністю ознак протиправності в тимчасовому виконанні повноважень глави МОЗ у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року). У суді підкреслили, що поза межами зазначеного терміну Супрун може виконувати виключно ті повноваження глави відомства, які були їй надані міністром охорони здоров’я.

 

Водночас президент України Петро Порошенко 5 грудня наголосив, що в.о. міністра охорони здоров'я відсторонена Уляна Супрун є громадянкою України і нагадує, що громадянство їй було надано згідно з його указом.

 

Міністр юстиції України Павло Петренко запевнив, що рішення адмінсуду щодо усунення від посади Супрун буде терміново оскаржене.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.