НОВИНИ

Українські та російські комуністи збираються до Львова. «Боротися з нечистю»

Комуністична партії України і Комуністична партія Російської Федерації (КПРФ) мають намір провести спільну акцію у Львові. Про це лідер КПУ Петро Симоненко сказав сьогодні, 15 травня, на брифінгу в Донецьку.

"Ми розмовляли з Геннадієм Андрійовичем Зюгановим (лідер КПРФ - ред.) і вважаємо, що ми повинні, комуністи, показати, що наші прагнення це повага суверенітету держав і України, і Російської Федерації. Ми повинні показати сьогодні, що комуністи усе робитимуть для того, щоб захистити правду історії, що комуністи і України, і Російської Федерації робитимуть усе для того, щоб, поважаючи традиції народів, ми вшанували пам'ять і віддали якнайглибшу повагу тим, хто забезпечив те, що ми сьогодні маємо", - сказав він.

Про точну дату проведення спільної акції, Симоненко не повідомив.

"Ми обговорюємо питання про проведення спільної акції. Чи буде це напередодні 22 (червня - ред.), чи буде це раніше або пізніше", - сказав він.

При цьому Симоненко відмітив, що спільною акцією у Львові комуністи хочуть показати, що "ми глибоко поважаємо один одного, ставимося з повагою до наших традицій, і показати що за ось цю правду історії, потрібно сьогодні, об'єднуючи зусилля, боротися".

"Те, що події 9 травня показали, що процес фашизації суспільства поглиблюється, і перейшов з загальних розмов в практичну площину. Я думаю, що тут вже потрібно не лише говорити із співчуттям про те, що сталося, а потрібно боротися, вибачте, проти цієї нечисті" - резюмував Симоненко.

Нагадаємо, у Львові 9 травня сталося кілька  бійокОдного з членів "Свободи" було госпіталізовано з кульовим пораненням із травматичного пістолета. Загалом міліція порушила 5 кримінальних справ. 11 травня Генеральна прокуратура створила робочу групу для розслідування подій, які трапилися у Львові.

На тижні стало відомо, що до 22 червня делегація з Харківської, а також ряду інших східних областей України поїде до Львова, щоб покласти квіти до пам'ятників загиблим під час Другої світової війни.

Мж тим міський голова Львова Андрій Садовий заявляє про те, що варто запобігти повторення ситуації у місті 22 червня у випадку надходження заявок на проведення акцій  від радикально налаштованих сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.