НОВИНИ

Рішення суду про відсторонення Супрун буде терміново оскаржене - Мін'юст

Павло Петренко запевнив, що абсурдні, безвідповідальні рішення українських судів не зможуть заборонити Супрун виконувати обов'язки Міністра охорони здоров'я.

Рішення Окружного адмінсуду Києва що усунення від посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун буде терміново оскаржено. Про це 5 лютого на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

 

«Абсурдні, безвідповідальні рішення українських судів не зможуть заборонити Уляні виконувати обов'язки Міністра охорони здоров'я. Рішення Окружного адмінсуду Києва буде терміново оскаржено», - запевнив він.

 

За словами міністра, саме це є черговим і однозначним підтвердженням того, що судову реформу уряд має довести до кінця без жодних зволікань і компромісів.

 

 

Крім того, Петренко перерахував здобутки Супрун: боротьба з тіньовими схемами закупівель ліків, медична реформа, програма «Доступні ліки», боротьба із лікарняною мафією і кардинально новий підхід до медицини у країні в цілому.

 

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

 

У суді повідомили, що заборонили Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ через нібито наявністю ознак протиправності в тимчасовому виконанні повноважень глави МОЗ у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року). У суді підкреслили, що поза межами зазначеного терміну Супрун може виконувати виключно ті повноваження глави відомства, які були їй надані міністром охорони здоров’я.

 

Заяви щодо відсторонення Супрун уже зробили посольства СШАШвейцарії та Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.