НОВИНИ

У суді пояснили, чому заборонили Супрун виконувати обов'язки глави МОЗ

Водночас у суді уточнили, що Супрун може виконувати обов'язки, делеговані їй як заступнику міністра.

У Окружному адміністративному суді Києва повідомили, що заборонили Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров’я України через нібито наявністю ознак протиправності в тимчасовому виконанні повноважень глави МОЗ. Про це у вівторок, 5 лютого, повідомляє прес-служба суду.

 

"Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності в тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров’я України повноважень такого міністра в строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями (27 липня 2016 року)", – йдеться в повідомленні.

 

Так, у суді підкреслили, що поза межами зазначеного терміну Супрун може виконувати виключно ті повноваження глави відомства, які були їй надані міністром охорони здоров’я.

 

"Водночас, станом на час прийняття рішення про забезпечення адміністративного позову, докази прийняття такого розпорядчого документу відсутні", – зазначається в повідомленні.

 

У суді також додали, що Супрун може виконувати обов'язки, делеговані їй як заступнику міністра.

 

"Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення адміністративного позову, подану Ігорем Мосійчуком. Ухвалою суду від 5 лютого 2019 року таку заяву було задоволено частково. Зокрема, судом ухвалено – заборонити першому заступнику міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я України.  У той же час, відповідачу не було заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані йому як заступнику міністра", – розповіли в суді.

 

Крім того, згідно з повідомленням, суд врахував доводи Мосійчука про те, що в 2015 році Супрун отримала громадянство України і, однак досі має громадянство США.

 

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун вчиняти дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.