НОВИНИ

Звільнення Аласанії. В АП заявили, що Порошенко підтримуватиме Суспільне мовлення

В адміністрації президента наголосили, що створення незалежного суспільного мовлення було і залишається величезною цінністю для України.

Президент України Петро Порошенко завжди підтримував і буде підтримувати Суспільне мовлення. Так у прес-службі адміністрації президента прокоментували рішення наглядової ради Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) про дострокове розірвання контракту з головою правління Зурабом Аласанією.

 

«Створення незалежного суспільного мовлення було і залишається величезною цінністю для України. Суспільне є спільним досягненням влади та громадянського суспільства й завжди підтримувалось і буде підтримуватися Президентом», – йдеться в коментарі прес-служби на запит «Детектора медіа».

 

Нагадаємо, Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України 31 січня більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією.

 

У свою чергу Аласанія заявив, що у порядку денному питання про його відставку не було і додав, що "судова боротьба можлива і навіть обов‘язкова - після оприлюднення причин".

 

1 грудня Аласанія повідомив, що його звільнили оскільки він, на думку Наглядової ради, не висвітлював низку важливих для України подій.

 

У опублікованому ним документі йшлося про такі події як: Хресний хід за єдину помісну церкву в липні 2018 року, засідання Генасамблеї ООН у вересні 2018 року, де обговорювалися важливі для України питання за участю чинного президента Петра Порошенка. Згадується і ІХ Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи", в якому також брав участь глава держави - це подія не було освітлено телеканалом.

 

Також зазначено, що під керуванням Аласанія телеканал впроваджував принцип відсторонення від влади - "аж до повної деполітизації новин".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.