НОВИНИ

Нацрада усунула Аласанію від керівництва "UA: Суспільне"

Аласанія заявив, що у порядку денному питання про його відставку не було і йому невідомі причини його відсторонення.

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України 31 січня більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією. Про це у Facebook повідомила заступниця голови наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

 

«Щойно Наглядова рада Суспільного більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Зурабом Аласанією. 9 за, 3 проти», - написала вона.

 

У свою чергу Аласанія заявив, що у порядку денному питання про його відставку не було і йому невідомі причини його відсторонення.

 

"У порядку денному питання не було. За поданням "з голосу" Козака і поправкою Панича - поставили на голосування, зробили голосування "закритим і таємним" та проголосували. Причини мені невідомі, офіційного обґрунтування немає (обіцяють за тиждень). Не те, що зовсім несподівано - намагалися давно, та й цього разу бюлетені були заготовлені завчасно ) - але так очевидно перед виборами... ну дещо необережно", - напивав він у Facebook.

 

Аласанія додав, що додав, що "судова боротьба можлива і навіть обов‘язкова - після оприлюднення причин".

 

Нагадаємо, 25 вересня 2018 року державний концерн Радіомовлення, радіозв'язку та телебачення відключав мовлення телеканалу «UA:Перший» за борги.

 

1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Аласанія очолив НТКУ в березні 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.