НОВИНИ

Економіка Італії впала в рецесію

Премє'р Італії запевнив, що "це перехіний фактор".

Валовий внутрішній продукт(ВВП) Італії знизився на 0,2% у четвертому кварталі 2018 року. Про це свідчать попередні дані, опубліковані ISTAT, передає ANSA.

 

"Це означає, що економіка технічно пішла в рецесію з двома послідовними кварталами негативного зростання після зниження ВВП на 0,1% у липні-вересні", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, Італія востаннє була в рецесії п'ять років тому. Так, падіння, яке закінчилося на початку 2013 року, розпочалося у середині 2011 року.

 

Своєю чергою, прем'єр-міністр країни Джузеппе Конте зазначив, що "не стурбований" щодо таких даних. "Це перехідний фактор", - вважає він.

 

"Те, в чому ми зацікавлені, зосереджене на відродженні нашої економіки, що, безумовно, відбудеться у 2019 році, оскільки наші (бюджетні) заходи почнуть втілюватися. "У нас немає підстав втрачати довіру. Навпаки, у нас багато ентузіазму", - наголосив Конте.

 

Нагадаємо, 12 грудня 2018 року Італія погодилася змінити проект бюджету країни на 2019 рік, щоб уникнути відкриття дисциплінарної процедури Єврокомісії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.