НОВИНИ

Оприлюднені нові рейтинги кандидатів у президенти України

За результатами двох опитувань, у президентському рейтингу лідирує шоумен Зеленський.

Результати опитування, спільно проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, свідчать, що на даний момент у президентському рейтингу лідирує шоумен Володимир Зеленський.

 

Так, за Зеленського проголосували б 23% з тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором. Друге місце посідає нинішній президент Петро Порошенко — 16,4%, третє — лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зі 15,7%. Далі ідуть Юрій Бойко — 9,3%, Анатолій Гриценко — 8,1%, Олег Ляшко — 6,7%.

 

Разом з тим, як показало дослідження, яке проводилось з 16 по 29 січня 2019 року, на даний час близько 23% виборців ще не знають, за кого проголосують.

 

Водночас, результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” з 16 по 24 січня, показують, що Зеленського підтримують 19% респондентів, Тимошенко — 18,2%, Порошенка — 15,1%, Бойка — 10%, Гриценка — 8,5%, Ляшка — 7%.

 

Нагадаємо, чинний президент України Петро Порошенко 29 січня оголосив про свою участь у президентських виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року.

 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.