НОВИНИ

ВМС США отримають бойові роботизовані кораблі - Defense News

Зазначається, що військово-морський флот повинен будувати довіру до безпілотних платформ.

Військово-морські сили Сполучених Штатів Америки невдовзі отримають малі та середні надводні безпілотні кораблі. Про це повідомив начальник відділу N96 управління військово-морських операцій ВМС США контр-адмірал Рональд Боксолл в інтерв'ю виданню Defense News.

 

"Я думаю, що вони не будуть безпілотними відразу ж. Ми плануємо розробляти такі кораблі з урахуванням того, що нам потрібно залишити місце для людей на них і біля них. Після цього, можливо, ми перейдемо до справжніх безпілотників, коли дозріють технології та розуміння того, як ми їх використовуємо", - заважив він.

 

За його словами, військово-морський флот повинен будувати довіру до безпілотних платформ, наприклад, з берегової охорони, яка відповідає за дотримання правил безпечної навігації у водах США

 

Так, концепція використання безпілотних кораблів є частиною конструкції "розподілених морських операцій", наприклад,  для відбиття морських атак РФ та Китаю.

 

"Використання безпілотних систем є потенційно змінюваним кроком вперед у сфері морських технологій. Працюючи поряд з традиційними військово-морськими засобами, ці безпілотні системи підвищать як нашу ситуаційну обізнаність, так і наш контроль над морями", - йдеться у прес-релізі НАТО.

 

Нагадаємо, у Техасі завод з виробництва ядерної зброї Pantax почав складання ядерної боєголовки малої потужності W76-2 у рамках огляду ядерної стратегії Пентагону, ініційованого адміністрацією Дональда Трампа. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.