НОВИНИ

Розслідування Мюллера щодо РФ близьке до завершення - Мін'юст США

Метью Вітекер прокоментував стан розслідування щодо ймовірного втручання РФ у президентські вибори США 2016 року.

Виконувач обов'язків міністра юстиції Сполучених Штатів Америки Метью Вітекер заявив, що розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо ймовірного втручання Росії у президентські вибори країни 2016 року близьке до завершення. Про це повідомляє CNBC.

 

"Наскільки мені відомо, розслідування близьке до завершення", - зауважив він.

 

"Я сподіваюся, що ми зможемо отримати доповідь від  Мюллера якомога швидше", - додав очільник.

 

Водночас офіс спецпрокурора відмовився коментувати дану інформацію.

 

Хоча з'явилися повідомлення про те, що розслідування команди Мюллера завершується, зауваження Вітекера є першим свідченням офіційного представника Міністерства юстиції про те, що Мюллер може скоро опублікувати свій звіт.

 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року президент США Дональд Трамп відправив Мюллеру свої письмові відповіді на питання у справі про можливе втручання РФ в американські вибори 2016 року.

 

Раніше Трамп заявив, що відповість на питання Мюллера, який розслідує втручання Росії в американські вибори та ймовірну змови штабу Трампа з Москвою.

 

Як повідомлялося, 18 вересня 2018 року Трамп віддав офіційне розпорядження, щоб Міністерство юстиції розсекретило частину документів щодо розслідування втручання РФ в американські вибори. 

 

У січні 2018 року стало відомо, що спецпрокурор  планує допитати Трампа  через можливе втручання Росії у проведення виборів у США. 24 січня Трамп заявив, що  готовий під присягою відповісти на питання Мюллера . У квітні Мюллер допитав щонайменше двох російських олігархів щодо фінансування передвиборної кампанії президента Дональда Трампа росіянами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.